ПОСЛУГИ ПОЛІГРАФОЛОГА

Прайс-лист на послуги тестування на детекторі брехні від компанії “Явір-2000”

Пам’ятка

Найчастіше поліграф використовують для проведення службових розслідувань, як у нас, так і в усьому світі, причому Україна займає лідируючі позиції в цій галузі. Коли потрібно з’ясувати причину конфліктної ситуації і викрити всих причетних до інциденту осіб. Багато підприємств вже зробили традицією періодично тестувати співробітників, які мають доступ до матеріальних цінностей або секретної інформації.

Поліграф також застосовують до співробітників, які мають багато підлеглих, що дає їм більше повноважень. Часом, через вплив начальника, простий службовець боїться розповісти про тиранію керівництва. Тому, перевірка на детекторі брехні краще за інших методів допоможе розкрити колегу, який зловживає своїм службовим становищем.

Компанія «Явір-2000» проводить тестування за допомогою професійного комп’ютерного поліграфа “Кріс”, який являє собою унікальну сумісність технічних даних, що дають можливість виявляти приховувану людиною інформацію в процесі виконання внутрішніх розслідувань у справах зловживання і розкрадання в організаціях, а також перевірку співробітників у кадровій роботі. А також, за допомогою комп’ютерного поліграфа Lafayette LХ4000 – найкращого і самого популярного у світі детектора брехні (здатний одночасно реєструвати зміни декількох фізіологічних параметрів в той час, як обстежуваній особі ставиться низка запитань, що стосуються специфічного розслідуваного факту). Записи (поліграми), отримані в ході обстеження на детекторі брехні, інтерпретуються поліграфологом. Тематику перевірки замовник може вибрати самостійно.

полиграф