Система контролю і управління доступом

Вони нам довіряють:

3

Компанія “Явір-2000” має багаторічний досвід з проектування, встановлення та обслуговування систем контролю доступу на різних об’єктах на всій території України і є прямим імпортером обладнання компанії ZKteco і Chiyu Technology, що дозволяє надати нашим клієнтам максимально низькі ціни на обладнання для СКУД.

СКУД компаній ZKteco і Chiyu Technology відповідає всім сучасним вимогам, що пред’являються до таких систем, що включає високий рівень безпеки, забезпечення контролю відвідуваності і трудової дисципліни, інтеграцію з будь-якими існуючими СКУД.

Дані системи контролю допомагають:

 • обмежити доступ до інформації та забезпечити персональну відповідальність за її збереження;
 • запобігти проникненню зловмисників на охоронювані території і в приміщення за рахунок підробки, крадіжки документів, карт, паролів;
 • уникнути додаткових витрат, пов’язаних з експлуатацією систем контролю доступу (карти, ключі);
 • забезпечити допуск до відповідальних об’єктів тільки сертифікованих фахівців;
 • організувати облік доступу і відвідуваності співробітників – раціонально управляти персоналом;
 • виключити незручності, пов’язані з втратою, псуванням чи елементарним забуванням ключів, карт, паролів.

 

СКУД компаній ZKteco і Chiyu Technology має ряд певних переваг:

 • виключається можливість несанкціонованого використання ключів;
 • забезпечується високий ступінь захисту від імітації;
 • відпадає необхідність обов’язкового носіння ключів;
 • виключається вплив людського фактора (втрата або псування ключа, забудькуватість, передача ключів третім особам і т.п.);
 • відсутні витрати на виготовлення нових ключів, заміну або відновлення існуючих.

 

ZKTeco – є одним з лідируючих постачальників біометричної техніки проксіміті і біометричного обладнання в світі. Компанія ZKTeco займається виробництвом контролерів, які мають різну комбінацію засобів ідентифікації людини: по відбитку, геометрії обличчя і карті капіляр.

Устаткування ідентифікації 3D-геометрії обличчя – це новий крок у розвитку технології біометричних систем обліку роботи персоналу та контролю доступу в приміщення. Тепер до переваг біометричних систем додано ще одне – відсутність фізичного контакту з системою.

Всіх людей, що знаходяться в базі даних можна розпізнавати і відслідковувати в режимі реального часу. Ідентифікація користувача в системі відбувається шляхом звірення хешей за алгоритмом розробника контролера із заданим відсотком похибки. Перший хеш, еталонний, виходить при додаванні користувача в систему, другий створюється при наступних спробах користувача отримати доступ. У Proximity системах порівнюється номер карти, відсканований при спробі користувача отримати доступ з номером, який був збережений при додаванні користувача. Якщо збіг знайдено, користувач буде ідентифікований.

Компанією ZKTeco була розроблена система ідентифікації особи за стереозображення особи з двох камер одночасно, одна з яких інфрачервона. Це дає можливість врахувати при зіставленні не тільки риси обличчя користувача, а й обсяг елементів: носа, очей, підборіддя і т.д. Ще розширюється світловий спектр, в якому обличчя буде видимим. З даним обладнанням не вийде фокус із зігнутою фотографією, імітуючи об’ємність обличчя.

Також «Явір-2000» пропонує своїм клієнтам біометричний зчитувач карти капіляр. Розпізнавання по даній системі забезпечує високу безпеку рішення, неможливість використання муляжів, надійне розпізнавання при порізах і подряпинах. Підтримуються такі режими розпізнавання користувача, як ідентифікація за відбитками пальців або по карті капіляр, або по коду, або їх будь логічні комбінації. Цей пристрій використовується в системах контролю доступу та обліку робочого часу.

Фахівці відділу програмних рішень «Явір-2000» розробили програмне забезпечення «bio СКД Явір» з використанням мережевих контролерів, що скорочує процедуру видачі та видалення пропусків, дає можливість налагодити контроль доступу в приміщення залежно від специфіки структури об’єкта і прав доступу персоналу, тим самим забезпечуючи безпеку і захист від несанкціонованого проникнення.

У даному продукті розробників компанії «Явір-2000» закладені різні настройки і мережеве управління контролем доступу, що дозволяє об’єднувати групи приміщень розташовані в будь-якому віддаленому місці і зводити в єдину мережу управління та моніторингу з урахуванням робочого часу сотень і тисяч співробітників.

Сьогодні користуються попитом комбіновані біометричні термінали обліку часу та контролю доступу, що дозволяють виробляти ідентифікацію з геометрії особи, по відбитку або капілярним картам пальця, а також іншими ознаками, в будь-яких поєднаннях.

Найвищий рівень безпеки і надійності надають біометричні рішення, особливо в поєднанні з іншими способами підтвердження користувачами своїх повноважень. Біометричні ідентифікатори не можна загубити, забути, передати, викрасти, що особливо важливо для вирішення завдань контролю доступу.

Компанія «Явір-2000» пропонує клієнтам використовувати сучасне і високотехнологічне обладнання, щоб можна було домогтися ефективної роботи системи з високим рівнем безпеки.

Статистика застосування біометричних технологій показує тільки їх ефективність і подальшу перспективу.

СКУД