Системи охоронної сигналізації

Вони нам довіряють:

1

Система охоронної сигналізації – це складний комплекс технічних засобів, в базовий комплект якого входять: центральний блок, охоронні датчики і сирена. Основою служать контрольні датчики, які 24 години на добу передають інформацію на центральний контрольний пункт про ситуацію на об’єктах з метою попередження незаконного проникнення на територію, що охороняється.

Компанія «Явір-2000» надає широкий вибір вітчизняного та імпортного обладнання: починаючи від простих одиниць, з мінімальною оснащеністю засобами ОПС, до складних, інтегрованих системами безпеки, які об’єднують в собі системи відеоспостереження, контролю доступу, обліку робочого часу, а також охоронно-пожежні і тривожні сигналізації, системи оповіщення про кризові ситуації і т.д.

Охоронна сигналізація може бути як автономною, так і функціонувати в комплексі з іншими системами безпеки об’єкта, що охороняється.

Основні функції охоронно-пожежної сигналізації:

  • контроль та обробка інформації зі сповіщувачів ОПС;
  • звукове, світлове і текстове оповіщення служби охорони про події на охоронюваному об’єкті;
  • включення системи мовного оповіщення про надзвичайні ситуації, управління системами вентиляції, автоматичного пожежогасіння та димовидалення;
  • передача повідомлень на пульт центрального спостереження (ПЦС) або власнику за допомогою дротових, радіо і GSM каналів зв’язку.

Ступінь охорони залежить від вибору обладнання і можливості прокласти дротяні лінії сигналізації.

У компанії «Явір-2000» всі об’єкти підключаються до пультів централізованого спостереження. При отриманні тривожного сигналу з охоронного приладу, диспетчер негайно відправляє на об’єкт групу швидкого реагування. Наші співробітники охорони екіпіруються особистою зброєю, спецзасобами, засобами радіозв’язку, а так само балончиками зі сльозогінним газом. Негайний виїзд здійснюється на оснащених сучасними інформаційними системами патрульних автомобілях “RENAULT Duster”, “HYUNDAI Tucson” і “RENAULT Sandero Stepway”. Співробітники МВС України, озброєні табельною зброєю, проводять спільне патрулювання з ГБР нашої компанії.

Компанія “Явір-2000” має 61 регіональне представництво, які обслуговують понад 30 000 об’єктів. Висококваліфіковані фахівці проводять проектування, монтаж і обслуговування охоронної сигналізації в приміщеннях різних форм власності: квартирах, котеджах, магазинах, офісах, підприємствах, заводах і т.д.

Вже 22 роки наша компанія знаходиться на ринку послуг безпеки України. Експерти технічного департаменту «Явір-2000», маючи великий досвід встановлення та обслуговування систем охоронної сигналізації, гарантують високу якість і надійність наданих послуг.