Системи відеоспостереження

Вони нам довіряють:

2

Системи відеоспостереження давно довели свою ефективність. Вони допомагають забезпечити цілодобовий контроль об’єкта, зафіксувати факт проникнення на територію, що охороняється, тому стали необхідністю в забезпеченні охорони житлових приміщень, офісів, магазинів, складських, промислових об’єктів і т.д.

Відеоспостереження є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Явір-2000».

Вже понад 11 років «Явір-2000» є прямим дистриб’ютором компаній Hikvision і Dahua – провідних світових лідерів у сфері виробництва систем відеоспостереження. Це допомагає компанії забезпечувати клієнтів високоякісним обладнанням за найнижчими цінами в Україні.

До магазину

Компанія «Явір-2000» реалізує і здійснює монтаж таких видів систем відеоспостереження:

 • Аналогове. Основним елементом цієї системи є відеореєстратор, до якого можуть підключатися декілька аналогових камер. Головна перевага – невисока вартість.
 • HDSDI. Цей тип відеоспостереження дає зображення високої якості без використання дорогих камер і прокладання додаткових кабельних мереж.
 • IP-відеоспостереження. Відмітна особливість – можливість передачі сигналу через Інтернет і Wi-Fi в режимі реального часу на різні пристрої (в тому числі і мобільні).

 

Наші фахівці надають послуги гарантійного та післягарантійного сервісу цифрових відеореєстраторів, а також їх комплектуючих незалежно від фірми виробника на території всієї України.

Компанія «Явір-2000» здійснює такі види робіт:

 • проектування системи відеоспостереження;
 • підбір техніки під об’єкт;
 • встановлення та монтаж систем відеоспостереження:
 1. – монтаж вуличних відеокамер;
 2. – установка камер відеоспостереження в приміщеннях;
 • підключення та налаштування відеореєстраторів;
 • монтаж, підключення і пуско-наладка цифрових IP відеосистем;
 • установка охоронно-пожежних систем в комплексі з системами відеоспостереження;
 • налаштування програмного забезпечення відеоспостереження;
 • обслуговування встановленого обладнання;
 • навчання експлуатації техніки;
 • модернізація застарілих систем.

 

Залежно від поставлених замовником завдань, ми розробляємо систему відеоспостереження для кожного об’єкта індивідуально. Прості системи відеоспостереження служать для одномоментного спостереження за обстановкою в реальному часі, а більш складні – дозволяють записувати зображення, формувати відеоархіви, а також передавати кадри по різних каналах.

Наша компанія представляє устаткування для всіх способів реалізації систем відеоспостереження:

1. На базі відеореєстратора. Для невеликих об’єктів (до 16 відеокамер) цей спосіб є найбільш поширеним завдяки простоті пошуку інформації, зручності роботи з архівом, використання та обслуговування пристрою.

2. На базі відеосервера. Відео – і аудіо – фіксація, контроль і відтворення зображення виконується на базі комп’ютерного обладнання. Дані системи мають такі функції: підключення додаткових модулів – розпізнавання осіб, номерів (тексту), відображення планів приміщень, установка різних режимів роботи для різних територій.

3. Бездротове відеоспостереження на базі бездротових (Wi-Fi) відеокамер. Використовується у разі неможливості проводового способу. Переглянути таке зображення можна на будь-якому підключеному до мережі інтернет влаштуванні: комп’ютер, ноутбук, смартфон, мобільний телефон і т. д.

4. IP системи відеоспостереження. Дає можливість віддаленого контролю об’єкта з використанням мереж загального користування (корпоративні мережі, Інтернет), розмежовуючи права доступу. Найбільш доцільно використовувати IP відеокамери на виробництві, де необхідно отримати картинку високої деталізації.

Співробітники компанії пишаються, що змонтували найбільшу систему відеоспостереження в Україні, яка складається з 42 100 відеокамер та 6 400 цифрових відеореєстраторів, і встановлена ​​в 5 000 відділеннях ПАТ КБ “ПриватБанк”.